NOSTALGICZNIE NASTROJOWO I PATRIOTYCZNIE – SPOTKANIE W ŚRODOWISKOWYM DOMU SAMOPOMOCY W GNIEWKOWIE
Nasi przyjaciele z ŚDS w Gniewkowie, zaprosili nas, w czwartkowe przedpołudnie 10 listopada 2022 r., abyśmy wspólnie obchodzili Święto Odzyskania Niepodległości. Nieukrywaną radość sprawiło nam to spotkanie, na którym, po krótkim powitaniu, nasz kolega Dawid, przedstawił przygotowaną prezentację. Na początek, oczywiście, wspólne odśpiewanie hymnu Polski, następnie historia założenia i początków państwa polskiego. Omówienie znaczenia naszych […]








